WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
❌ 133. Moje 11 błędów treningowych, których Ty nie musisz popełniać
Opis odcinka:

Mój staż w treningu siłowym to ponad 12 lat. Kiedy zaczynałem dostęp do wiedzy treningowej nie był tak powszechny jak dzisiaj. Teraz z perspektywy czasu wiem jak wiele błędów popełniłem i wiem też, że nie chcę, żebyś Ty je popełnił. Za niektóre przypłaciłem wysoką cenę, więc tym bardziej nie musisz sprawdzać dlaczego nie warto postępować tak, jak ja to swego czasu robiłem. Swoją drogą - gdyby nie te błędy to być może tego podcastu by nie było. Dlaczego? O tym w podcaście!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, trening siłowy, błędy treningowe, jak mądrze trenować, jak dobrze trenować, jakie są najczęstsze błędy treningowe, błędy na siłowni