WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📈 132. Maksymalne tempo ODCHUDZANIA
Opis odcinka:

W odchudzaniu zasada "im szybciej tym lepiej" zdecydowanie nie działa! Powody tego faktu omawialiśmy sobie w innych podcastach, a dzisiaj chciałbym Ci powiedzieć o tym, że istnieje maksymalne tempo odchudzania. Ile wynosi, od czego zależy oraz czy ta wiedza ma praktyczne zastosowanie - o tym wszystkim posłuchasz w dzisiejszym odcinku podcastu!

Materiały do odcinka:
Kalkulator DIETY: https://swiadomytrening.pl/kalkulatorDiety
Określ swój PAL (współczynnik aktywności fizycznej): https://swiadomytrening.pl/pal
Badanko: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/15615615/
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 odchudzanie, dieta, tempo odchudzania, jak szybko można chudnąć, jak szybko waga spada, tempo utraty wagi