WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 128. Zanim zaczniesz odchudzanie - 6 rzeczy, które warto wiedzieć!
Opis odcinka:

Jeżeli Twoim celem noworocznym jest odchudzanie to ten odcinek powinien być dla Ciebie must-have! W przeciwnym wypadku "tylko" warto go przesłuchać :D
Dzisiaj porozmawiamy sobie o odchudzaniu, a dokładniej przedstawię Ci 6 bardzo ważnych aspektów, których trzeba mieć świadomość podczas tego procesu!

Materiały do odcinka:
Kontrola wagi (odc. 14) - https://swiadomytrtening.pl/p14
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 dieta, zdrowie, odchudzanie, co trzeba wiedzieć w odchudzaniu, zdrowe odchudzanie, jak schudnąć, jak mądrze schudnąć