WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧮 126. Liczenie kalorii - 6 praktycznych wskazówek
Opis odcinka:

Liczenie kalorii nie jest niezbędnym, ale zdecydowanie (szczególnie na początku) przydatnym narzędziem podczas odchudzania. Dzisiaj ode mnie 6 praktycznych wskazówek dotyczących właśnie kontroli ilości spożytych kalorii.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 odchudzanie, liczenie kalorii, jak liczyć kalorie, czy trzeba liczyć kalorie, aplikacja do liczenia kalorii, kalorie, deficyt kaloryczny, deficyt