WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📊 125. Tempo odchudzania - jak szybko chudniemy?
Opis odcinka:

Nowy Rok - 2023! Wielu z nas za cel obrało sobie odchudzanie. Z tego względu najbliższe odcinki będą w głównej mierze poświęcone odchudzaniu. Pamiętaj, że jeżeli chcesz dowiedzieć się wszystkiego w tym temacie to z pomocą przyjdzie moja książka - Świadome Odchudzanie! Dzisiaj pomówimy sobie o tempie odchudzania. W tym temacie wcale "im szybciej tym lepiej" nie działa!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 odchudzanie, tkanka tłuszczowa, zdrowie, jak szybko chudniemy, szybkość odchudzania, normy poziomu tkanki tłuszczowej, ile powinienem ważyć, jak szybko chudnąć