WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧂 124. Sól #3: rodzaje soli - czy sól himalajska rzeczywiście taka super?
Opis odcinka:

Trzeci odcinek z serii dotyczącej soli. Dzisiaj o rodzajach soli i (spojelrując) dlaczego wszystko jedno jakiej użyjesz. A najlepiej, gdy nie będziesz używać żadnej :)

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 sól, sól w produktach, sól w diety, gdzie jest sól w diecie, ilość soli w diecie, zapotrzebowanie na sól, rodzaje soli, dieta, zdrowie, zdrowe odżywianie, zdrowa dieta