WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🕵 121. Wahania wagi - dlaczego nagle ważysz 3kg więcej?
Opis odcinka:

Dlaczego po Świętach, waga pokaże Ci prawdopodobnie więcej niż przed nimi? Spokojnie, wcale to nie kwestia przytycia, a wahań wagi! Są one całkowicie normalne i po paru dniach waga wróci do normy. Co wpływa na wahania wagi i ile mogą one wynosić? O tym w dzisiejszym odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 wahania wagi, dieta, dlaczego ważę 3 kg więcej, dlaczego ważę więcej, różnica wagi