WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🏃 12. Czy musisz ćwiczyć, żeby schudnąć?
Opis odcinka:

Sporo początkujących myśli, że bez treningu nie da się schudnąć. Już teraz Ci powiem, że nie jest to prawdą! Dlaczego? I co jest niezbędne do chudnięcia? Na te pytania odpowiem w dzisiejszym odcinku.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 czy trzeba ćwiczyć, aby schudnąć?, ile kalorii potrzeba, aby schudnąć, jak schudnąć bez ćwiczeń, czy ćwiczenia pomagają schudnąć, jak schudnąć w domu, czy ćwiczenia są ważne dla utraty wagi, ćwiczenia na odchudzanie, czy muszę ćwiczyć, aby schudnąć, wskazówki dotyczące odchudzania, jak schudnąć bez ćwiczeń, ćwiczenia dla utraty wagi,