WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🥗 119. Święta, sylwester - co z dietą?
Opis odcinka:

Za niedługo święta, a później sylwester. Czas niesprzyjający ograniczeniom w jedzeniu i piciu. Wiele osób jest w tym czasie na diecie (oczywiście każdy z nas jest na diecie, bo dieta to styl odżywiania :D) i zastanawia się jak ogarnąć ten czas, aby z jednej strony nie zaprzepaścić poprzednich tygodni starań, a z drugiej aby to zrobić z głową. Moje zdanie na ten temat jest od lat niezmienne i w tym odcinku chciałbym je uzasadnić. Na koniec pozytywna informacja - nie jest realne aby w krótkim czasie sporo przytyć! Ale o tym już posłuchasz w nagraniu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 dieta, zdrowie, dieta na święta, co z dietą na świętach, dieta na sylwestra, czy trzymać dietę na święta, czy można odpuścić dietę w święta