WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧂 117. Sól #2 - 11 produktów, w których jest więcej soli niż myślisz!
Opis odcinka:

Drugi odcinek z serii dotyczącej soli. Dzisiaj pokażę, że nawet w codziennych, popularnych i często wykorzystywanych produktach jest jej więcej niż mogłoby się wydawać. W tym odcinku przedstawiam 11 produktów, ale na pewno znalazło by się ich jeszcze wiele.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 sól, sól w produktach, sól w diety, gdzie jest sól w diecie, ilość soli w diecie, zapotrzebowanie na sól, dieta, zdrowie, zdrowe odżywianie, zdrowa dieta