WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧂 114. Sól #1 - wstęp, różnica pomiędzy solą a sodem, zapotrzebowania
Opis odcinka:

Niestety w temacie soli krąży wiele niedopowiedzeń lub po prostu mitów. Postanowiłem nagrać małą serię podcastów poświęconych właśnie temu związkowi. Dzisiaj mały wstęp, rozróżnienie soli od sodu, różne typy soli a ilość sodu oraz zapotrzebowania.

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 sól, sól a sód, zapotrzebowanie na sól, jakie jest zapotrzebowanie na sól, czym się różni sól od sodu, dieta, zdrowie, zdrowe odżywianie, zdrowa dieta