WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🎁 113. Pięć pomysłów na PREZENT dla osoby aktywnej fizycznie / chodzącej na siłownię
Opis odcinka:

Mikołajki jutro, a święta tuż, więc myślę, że temat prezentu dla osoby aktywnej fizycznie, czy też konkretnie osoby chodzącej na siłownię jest odpowiedni :)

Dzisiaj ode mnie 5 propozycji prezentów. Nie są one bardzo odkrywcze, ale zdecydowanie praktyczne! Nie wiesz jaki prezent kupić? Przysłuchaj, mam nadzieję, że pomogę :)

Materiały do odcinka:
Edukacyjne propozycje prezentowe:
Książka "Świadome Odchudzanie" - https://swiadomytrening.pl/ksiazka
Kurs "Rozpisywanie Planów Treningowych" - https://swiadomytrening.pl/kursPlany
Kurs "Podstawy Treningu Siłowego" - https://swiadomytrening.pl/kursTrening
"Zdrowy Styl Życia w pigułce" - https://swiadomytrening.pl/zsz
Komentarze do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 prezent, trening, prezent dla osoby aktywnej fizycznie, prezent dla osoby chodzącej na siłownię, jaki prezent dla gymrata, jaki prezent na siłownię, prezent na siłownię, prezent dla sportowca, prezent związany z siłownią, siłownia