WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
👄 109. Nie utrudniaj treningu na siłę - keep it simple stupid (KISS)!
Opis odcinka:

Gotowe plany treningowe PRZEDSPRZEDAŻ do 27.11 - https://swiadomytrening.pl/plany

Najlepsze BLACKFRIDAY - z kodem "BLACKFRIDAY" książka 20% DROŻEJ (https://swiadomytrening.pl/ksiazka). Nie wierzysz? Sprawdź!

Wspieraj projekt i odbieraj jeszcze więcej treści edukacyjnych, bierz udział w rozdaniach suplementów i inne - sprawdź co mogę Ci zaoferować! https://www.patronite.pl/swiadomytrening

Dzisiaj odcinek z prostym przesłaniem - nie utrudniaj treningu na siłę. Odcinek mocno na czasie, ponieważ TikTokowe trendy "nieoptymalnych" ćwiczeń i wymyślanie na ich miejsce zmyślnych odpowiedników kwitnie. Ćwiczenie na siłowni to naprawdę nie jest rocket-science a zmiany planu treningowego czy poszczególnych ćwiczeń co miesiąc z reguły przynoszą więcej szkód niż pożytku. Zatem jeszcze raz - nie utrudniaj treningu na siłę. A co się pod tym hasłem kryje? O tym w dzisiejszym odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, nie utrudniaj treningu, prostu trening, plan treningowy, trening siłowy, siłownia