WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
😢 108. Gorszy dzień na treningu - co robić?
Opis odcinka:

Gotowe plany treningowe PRZEDSPRZEDAŻ do 27.11 - https://swiadomytrening.pl/plany

Najlepsze BLACKFRIDAY - z kodem "BLACKFRIDAY" książka 20% DROŻEJ (https://swiadomytrening.pl/ksiazka). Nie wierzysz? Sprawdź!

Wspieraj projekt i odbieraj jeszcze więcej treści edukacyjnych, bierz udział w rozdaniach suplementów i inne - sprawdź co mogę Ci zaoferować! https://www.patronite.pl/swiadomytrening

Gorszy dzień przytrafia się wszystkim - mi, Tobie, zawodowcom również. Skoro wiemy, że prędzej czy później taki dzień nastąpi to warto wiedzieć co wtedy zrobić. I o tym sobie dzisiaj porozmawiamy!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, słabszy dzień, słabszy dzień na treningu, gorszy trening, gorszy dzień, co robić gdy nie idzie na treningu