WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📃 107. Gotowe plany treningowe - czy warto z nich korzystać?
Opis odcinka:

Gotowe plany treningowe PRZEDSPRZEDAŻ do 27.11 - https://swiadomytrening.pl/plany

Najlepsze BLACKFRIDAY - z kodem "BLACKFRIDAY" książka 20% DROŻEJ (https://swiadomytrening.pl/ksiazka). Nie wierzysz? Sprawdź!

Wyniki konkursu - https://swiadomytrening.pl/konkursy/100na100wyniki.php
(zwycięzcy: @nxcars, @machibuse, @kamzeg_05 i @njr8281993)

Wspieraj projekt i odbieraj jeszcze więcej treści edukacyjnych, bierz udział w rozdaniach suplementów i inne - sprawdź co mogę Ci zaoferować! https://www.patronite.pl/swiadomytrening

Dzisiaj poza samym tematem odcinka parę ogłoszeń - po pierwsze wyniki konkursu, po drugie black friday jakiego jeszcze nie widzieliście (myślę, że nie przesadzam xD) i po trzecie (W KOŃCU!) przedsprzedaż gotowych programów treningowych.

Jak coś to sam temat odcinka zaczyna się w 7:14 :D

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 plan treningowy, plany treningowe, programy treningowe, trening, trening siłowy, siłownia