WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧊 106. Morsowanie #6: trening siłowy a morsowanie
Opis odcinka:

Do 18.11.2022 trwa KONKURS, w którym można wygrać 2x białko i 2x kreatynę (4 wygranych). Więcej informacji w setnym odcinku podcastu oraz przypiętym poście na TikToku. Linki:
Rozpisywanie Planów Treningowych - https://swiadomytrening.pl/kursPlany
Informacje na temat konkursu - https://swiadomytrening.pl/100na100
Podcast na Spotify - https://open.spotify.com/show/35LtDFQnuicagS4Gex9rL9

Materiały do odcinka:
Szósty i jak na razie ostatni odcinek z serii podcastów dotyczących morsowania. Szczerze mówiąc mocno zastanawiałem się, czy publikować ten temat, bo tak naprawdę niewiele wiemy o wpływie jednego na drugie. Morsowanie przed treningiem? Morsowanie a siła? Morsowanie a regeneracja? O tym porozmawiamy w dzisiejszym podcaście!
Komentarze do odcinka:

Artykuł o morsowaniu: https://swiadomytrening.pl/11

Przykładowe badania:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/26174323/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/25760154/
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31513450/

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 morsowanie, zdrowie, odporność, trening, trening siłowy, regeneracja, trening a morsowanie, czy można morsować po treningu, morsowanie a siła