WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🧊 103. Morsowanie #5: ile kalorii może spalić morsowanie?
Opis odcinka:

Do 18.11.2022 trwa KONKURS, w którym można wygrać 2x białko i 2x kreatynę (4 wygranych). Więcej informacji w setnym odcinku podcastu oraz przypiętym poście na TikToku. Linki:
Rozpisywanie Planów Treningowych - https://swiadomytrening.pl/kursPlany
Informacje na temat konkursu - https://swiadomytrening.pl/100na100
Podcast na Spotify - https://open.spotify.com/show/35LtDFQnuicagS4Gex9rL9

Materiały do odcinka:
Piąty odcinek z serii podcastów dotyczących morsowania. Dzisiaj o kaloriach. Kalorie to ciepło, a morsowanie nam to ciepło zabiera. Cóż, logicznym jest zatem, że dla utrzymania temperatury ciała organizm będzie wydatkował energię, czyli spalał kalorie. Ile? O tym w dzisiejszym podcaście!
Komentarze do odcinka:

Artykuł o morsowaniu: https://swiadomytrening.pl/11

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 morsowanie, zdrowie, odporność, spalanie kalorii, odchudzanie, ile kalorii, kalorie spalone podczas morsowania, ile kalorii spala morsowanie