ŁADOWANIE STRONY...

🎁 Prezent dla osoby chodzącej na siłownię - 5 przykładów fitprezentów

© Miłosz Szkudlarek 2021-12-20
Icon1 Icon2 Icon3

Co kupić osobie chodzącej na siłownię?

Bywalcy siłowni często posiadają już wymagany przez siebie sprzęt. Dzisiaj postaramy się znaleźć prezent w miarę uniwersalny, który przypasuje dużemu procentowi osób trenujących siłowo.

1. Ubrania

Nie oszukujmy się, ciuszków na siłkę nigdy za mało. Mowa tu zarówno o kobietach, jak i mężczyznach. Ilość ubrań sportowych jest mocno uciążliwa, kiedy trenujemy często. Przy większej ilości treningów w tygodniu najnormalniej w świecie potrzebujemy więcej ubrań, żeby nie robić prania codziennie.

Kiedyś z fajnymi ubraniami było ciężko, dzisiaj mamy je na wyciągnięcie ręki. Jeżeli dokonasz zakupu przez Internet to zawsze istnieje możliwość zwrotu, gdybyś zamówił(a) zły rozmiar lub gdyby był to po prostu nietrafiony prezent. To zdanie odnosi się właściwie do wszystkich wymienionych rzeczy – pamiętaj, że w razie czego możesz dokonać zwrotu.

Jeżeli zdecydujesz się kupić komuś koszulkę, czy spodnie upewnij się co do rozmiaru oraz przystosowania do sylwetki. Obcisłe ubrania lepiej wyglądają na osobach umięśnionych, z niskim poziomem tkanki tłuszczowej. Dla tych przymierzających się do odchudzania – lepiej wybrać coś luźniejszego.

2. Suplementy

Suplementy mają to do siebie, że kończą się w najmniej odpowiednim momencie :D Zapas kreatyny, omegi 3 czy witaminy D nie może być złym pomysłem. Te trzy wymienione suplementy są odpowiednie praktycznie dla każdego. Warto oczywiście dowiedzieć się co dana osoba suplementuje, żeby trafić w indywidualne potrzeby. Niemniej, jak wspominałem kreatyna, omega 3 oraz witamina D są to na tyle standardowe wybory, że istnieje duże prawdopodobieństwo wpisania się w gust obdarowywanego. Terminy przydatności owych suplementów są również na tyle długie, że prezent nie zdąży się zmarnować :)

3. Wiedza

Wiedzy nigdy za wiele. To inwestycja w siebie. Nie musisz nawet kupować kursów, książek czy innych szkoleń (ale oczywiście polecam na przykład Świadome Odchudzanie – akurat na nowy rok). Wiedzy darmowej w Internecie jest naprawdę dużo. Jeżeli ktoś na przykład przygotowuje się do jakiś zawodów to możesz zrobić research z bezpłatnych materiałów jak powinien to robić, jak dograć szczegóły i tak dalej i tak dalej. Na pewno znasz tę maksymę, ale dobrze tutaj pasuje na puentę – kreatywność wygrywa z budżetem.

4. Akcesoria wspomagające regenerację

Regeneracja jest najważniejszym elementem treningu. To właśnie podczas odpoczynku i fazy adaptacji stajemy się lepsi w tym co robimy. Nie ulega wątpliwości, że podstawą regeneracji jest sen, odpowiednia dieta i nawodnienie. Są jednak jeszcze inne składowe, które mogą pomóc ją nieco poprawić. Niektóre z nich nie potrzebują żadnego sprzętu – ciepłe i zimne prysznice, rozciąganie, aktywny wypoczynek. Są jednak techniki wymagające pewnych akcesoriów, których to często osoby chodzące na siłownię nie mają, a z które to na pewno chętnie by wypróbowały i które to są moją kolejną propozycją na prezent – mata masująca, pistolet do masażu, rollery.

5. Sprzęt elektroniczny

Podobnie jak powyżej, często niektórych sprzętów się nie posiada, ale gdyby już było to być może wykorzystywałoby się je często. Przykłady, które przychodzą mi do głowy:

  • blender,
  • zegarek sportowy,
  • waga kuchenna,
  • krajalnica do warzyw,
  • parowar,
  • słuchawki bezprzewodowe,
  • elektryczny shaker.

Podsumowanie

Nie ma tu wielce odkrywczych pomysłów, jednak starałem się, aby były na tyle uniwersalne, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mam nadzieję, że po lekturze tego artykuły masz już pomysł na prezent dla swojego obdarowywanego :)

Icon1 Icon2 Icon3
Miłosz Szkudlarek     2021-12-20
 prezent, pod choinkę, na siłownię, prezent związany z siłownią, prezent dla chłopaka siłownia, prezent dla faceta siłownia, prezenty siłownia, prezent na siłownię

Autor: Miłosz Szkudlarek

Me

Artykułów na stronie: 19


Trener online, trener personalny, instruktor trójboju siłowego, wicemistrz świata WPA, autor książki i kursów oraz twórca tej strony. Podwójny inżynier Politechniki, na co dzień programista. W wolnych chwilach trenuję dwubój olimpijski, trójbój siłowy, gram w siatkówkę, bilard, szachy i na trąbce.